RADIO DLA DOROSŁYCH

Videos

Niegrzeczni – the film

Jesteśmy grupą ludzi, którzy już od dłuższego czasu planowali nakręcić film. Ciekawe kino akcji z humorem … akcji, która będzie się działa na Śląsku, z którym już od dłuższego czasu jesteśmy związani.

Chcemy, żeby to był wyjątkowy projekt, na którego finalny kształt wiele osób będzie miło wpływ. Dlatego też w nowatorski sposób podchodzimy do CASTINGU, w którym każdy będzie mógł zasugerować, kto powinien zagrać w naszej produkcji.

Ogólnie opisując fabułę naszego filmu, możemy powiedzieć, że …

Gwiazda Rocka (lider – wokalista i gitarzysta zespołu Rockowego ), wraca z bankietu po koncercie. W hotelu chcąc pomóc nieznanej dziewczynie napastowanej przez pijanego osiłka, zostaje wplątany w intrygę, uknutą przez menadżera, który jak się później okazuje od lat okrada jego i zespół …

Zwroty akcji, jakich nigdy nie widzieliście.

Show biznes, jakiego nie znacie.

Szybkie samochody i zapierające dech w piersiach sceny akcji.

Pieniądze, o których nawet nie śmielibyście marzyć.

Układy, które budują i rujnują kariery.

Muzyka, która porusza emocje, o które nigdy się nie podejrzewaliście.

Gwiazdy Rocka i Niegrzeczne Dziewczyny …

Więcej »

Niegrzeczni na Bani 2022

Dlaczego NIEGRZECZNI❓
W otaczającej nas przestrzeni publicznej funkcjonuje ogromna ilość Plebiscytów i Konkursów. Żaden z nich nie obejmuje jednak swoim zakresem tzw. pozytywnie zakręconych czyli fajnych ale niepokornych, w tak szerokiej formie.
Ideą akcji jest znalezienie i wyróżnienie przypadków „niegrzecznych”, w pozytywnym słowa tego znaczeniu, na wszelkich polach (telewizji, Internetu, show biznesu, sportu, kultury, sztuki i nauki).
Galę uświetnili swoimi występami między innymi: Olga Borys, Marcin Daniec, Krzysztof Skiba, Tomasz Olbratowski, Piotr Kupicha i Storo, Future Folk i inni, w tym Nominowani i Laureaci.

Więcej »